23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Результати конкурсу на проведення міні-EdCamp'ів в Україні

Дорогі друзі, шановне відповідальне учительство і всі-всі-всі!

Ми неймовірно щасливі нарешті повідомити усім результати конкурсу заявок на проведення міні-EdCamp'ів в Україні!

Перепрошуємо за затримку – ми вирішили трошки почекати, поки тривали перемовини щодо підтримки більшої кількості заявок, і повірте – докладали неймовірних зусиль для пошуку таких можливостей.

Зате протягом 2016 року в Україні відбудеться 11 (!) міні-едкемпів!!!

Сподіваємося, що їх відбудеться більше, адже багато хто з вас – і це надзвичайно важливо для розбудови спільноти відповідального учительства! – у примітках писали про те, що ця ідея настільки вас захопила, що міні-EdCamp відбудеться, навіть якщо не отримає підтримки в межах конкурсу заявок (зазначимо, що така приписка не впливала на загальну оцінку заявки).

Одразу скажемо – якщо Ви не знайдете себе нижче серед переможців, це зовсім не означає, що Ваша ідея не варта втілення! Просто поки що для неї ще не акумулювалися ресурси...

Усіх, хто подавали заявки, але поки що не отримали підтримки, ми з радістю запрошуємо ПОЗА КОНКУРСОМ взяти участь у Другій національній (не)конференції EdCamp Ukraine, яка відбудеться навесні 2016 року! Там Ви зможете обговорити й удосконалити деталі Ваших ідей і – ми переконані! – знайти однодумців та однодумиць для їх утілення, а також, імовірно, і спонсорську підтримку. Ми обов’язково надішлемо Вам персональні запрошення!

Для тих же, хто протягом 2016 проведуть міні-едкемпи по всій Україні, участь у Другій національній (не)конференції EdCamp Ukraine є обов’язковою. А інакше як же всі довідаються про результати, успіхи та, можливо, якісь труднощі під час реалізації уперше в Україні цього інноваційного формату? :)

Нагадуємо, що оцінювання здійснювалося автономно незалежним журі у кілька етапів: спочатку призначали певну вагу кожному критерію оцінювання (1 -програма і тематика, відповідність формату (не)конференції, 2 - логістика та технічне забезпечення, 3 - кількість учасників/-ць та їх залучення, 4 - оцінка ефективності заходу, очікувані результати, 5 - командна робота та розподіл обов’язків, 6 - якість оформлення заявки, проект бюджету), потім загальний коефіцієнт ваги критерію обчислювався за формулою, потім кожна заявка оцінювалася автономно кожним/кожною членом/членкинею журі, потім усі оцінки за кожним окремим критерієм додавалися та множилися на коефіцієнт ваги критерію, і вже потім загальний бал обчислювався іще за однією формулою!

Хух!.. Це було непросто, скажемо ми вам :)

(Результати конкурсу не можуть бути оскаржені та не підлягають обговоренню і змінам, проте ми готові згодом надати коментарі щодо того, як можна покращити Вашу заявку.)

Зрештою ми отримали зведену таблицю, у верхній частині якої чітко відокремлювалися 11 заявок, між сумарними балами яких розрив становив лише кілька сотих бала, решта заявок значно «відставали» на кілька балів. Саме тому було прийняте рішення шукати додаткової підтримки, щоб дотримати справедливості.

І ми щиро вдячні усім, хто підтримали ідею проведення міні-едкемпів, а також усій команді журі, яка самовіддано працювала десятки годин, щоб неупереджено та об’єктивно оцінити кожну заявку за визначеними критеріями!

Від усієї спільноти відповідального вчительства та команди EdCamp Ukraine висловлюємо НАЙЩИРІШУ ВДЯЧНІСТЬ за те, що 11 міні-едкемпів стали можливими, –

Посольству США в Україні та особисто Олександрі Єгоровій, помічниці аташе з питань культури,

Microsoft в Україні та особисто Роману Рудюку, керівнику програми «Партнерство в освіті»,

Intel Education в Україні та особисто Тетяні Нанаєвій, менеджерці з корпоративної діяльності дирекції освітніх програм, і Людмилі Савченко, координаторці освітніх програм,

Представництву в Україні