top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Команда EdCamp Ukraine відкрила ВАКАНСІЮ!

Запрошуємо до нас на посаду асистента / асистентки керівника (повний робочий день) - читайте самі чи передайте тим, кому може бути цікаво.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ставши частиною нашої команди:

- прекрасний колектив з екологічними взаєминами та простором для саморозвитку й зростання: ми розуміємо і поважаємо одне одного, часто жартуємо і сміємося, підтримуємо одне одного в робочих і особистих моментах; - зручні умови праці: основна робоча одиниця – це виконане завдання (а не кількість відсиджених годин); приємний і зручний офіс (у центрі Харкова); офіційне працевлаштуванн; - достойна зарплатня (обговорюється на співбесіді) та чимало нематеріальних зисків, як от поінформованість про світові й вітчизняні тренди й новини, цікаві й корисні знайомства, подорожі, приємне спілкування з натхненними освітянами країни, причтеність до позитивного перетворення держави через освіту.

АСИСТЕНТ / АСИСТЕНТКА КЕРІВНИКА, вимоги до кандидатів/-ок:

- вища освіта, бажано - педагогічна, - вільне володіння літературною українською мовою (усно та письмово), - упевнена робота всіма офісними програмами і соціальними мережами (Office 365, Google Apps, Facebook тощо), - навички написання звітів про зроблену роботу, ведення ділового листування, - підготовка текстів (за надиктованими тезами), призначення зустрічей, ведення календаря керівника, - швидко знаходити необхідну інформацію, аналізувати і коротко формулювати суть, - досвід підтримки управлінських рішень, якісний контроль доручень керівника, - оперативно засвоювати доручення службового та побутового характеру, глибоко занурюватися у суть питання / проблеми, робити висновки та пропозиції, - чесність і відвертість, прийняття цінностей команди, ввічливість, повага й увага до інших, співпереживання та вміння турбуватися про людей, - ретельність, уважність, відкритість до нових знань та швидке опанування нових навичок, - відповідальність, енергійність та позитивне мислення; готовність до ненормованого графіку і бути на зв’язку 24/7/365, відряджень по Україні та закордон.

Вік і стать не мають значення. Досвід роботи персональним помічником вітається, але не обов’язковий. Водійське посвідчення, уміння кермувати авто та знання англійської будуть перевагами.

Якщо хочете до нас - надсилайте на електронну адресу: 1 - своє CV (НЕ резюме), 2 - мотиваційний лист "Чому я хочу бути асистентом/-кою Олександра Елькіна".

Вакансію представлено на порталі ГУРТ.

Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page