ХВИЛЮ РЕГІОНАЛЬНИХ МІНІ-EDCAMP`ІВ 2018-2019 РР. ЗАВЕРШЕНО - ЦІКАВІ ФАКТИ І ЦИФРИ
Ось і промайнула ще одна хвиля регіональних (не)конференцій!
55 міні-EdCamp`ів, які загалом зібрали 15 000 освітян з усієї країни.
Було проведено понад 840 експертних і 700 учительських сесій, а також 87 творчих майстер-класів із найрізноманітніших тем. Обговорювали і методи боротьби з корупцією, і самоосвіту, і альтернативні методи викладання, і фінансову та комп’ютерну грамотність.
Учасники та учасниці танцювали, малювали, плели з бісеру, розмальовували писанки та багато чого іншого – вперше.
Найактивніші вчителі й вчительки подолали 1471 кілометрів, від міні-EdCamp Мукачево (Закарпатська область) до міні-EdCamp Станиця Луганська (Луганська область) – крайніх точок на мапі хвилі міні-EdCamp`ів 4.0!
Найбільші події в цьому році зібрали понад 350 осіб, а Миколаїв і Хмельове, наприклад, зібрали вчительство вже вчетверте!
Особливістю хвилі 2018-2019 рр. стала хвиля спеціальних міні-EdCamp`ів, присвячених якимось магістральним темам – наприклад, англійській мові. Окремо потрібно сказати і про дитячий міні-EdCamp, який зібрав дітей-експертів з усієї України, і які будуть вести власні сесії і на національній події у Харкові.
Завдяки спільним зусиллям вчительства країни було зібрано іграшки, канцелярське приладдя, книжки, ігри тощо для медичних центрів і територіальних центрів для дітей з особливими освітніми можливостями, а також для «Школи супергероїв».
Унікальною акцією став Спільний музей – збір експонатів для Станично-Луганського краєзнавчого музею з усієї України «Станиця Луганська – серце миру України».
Від щирого серця дякуємо всім, хто організовували, допомагали, брали участь і навість просто подавали заявки на участь у регіональних (не)конференціях цього року - ви всі вже стали частиною нашої вже понад 20-тисячної сім'ї!
Ми надзвичайно дякуємо партнерському колу хвилі 4.0, завдяки якому українське вчительство отримало стільки корисних знань і навичок, а також натхнення, емоцій і вражень на все життя:
Посольство США в Україні,
Посольство Швеції в Україні,
проект в Україні,
проект «ВзаємоДія!» USAID,
компанія Microsoft,
The Lego Foundation,
компанія EdPro,
видавництво «Ранок»,
компанія «Розумники»,
видавництво «Лінгвіст»,
компанія «Всеосвіта»,
діловий клуб «Партнер»,
Представництво в Україні Фонду імені Гайнріха Бьолля,
портал Нової української школи,
видавнича група «Шкільний світ».
Сподіваємося бачити всіх вас з нами наступного року!
P.S. Переглянути графік регіональних (не)конференцій у 2018-2019 рр. можна передивитися за посиланням: www.edcamp.org.ua/miniedcamps20182019.