top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Ірина Міньковська пройшла в Угорщині дводенне навчання з використання відеосвідчень людей, які переж

Менеджерка з комунікацій і партнерства EdCamp Ukraine Ірина Міньковська пройшла в Угорщині дводенне навчання з інноваційних методик використання в освіті відеосвідчень людей, які пережили Голодомор і Голокост.

Працюючи над зйомками "Списку Шиндлера", Стівен Спілберг зібрав сотні і сотні відеосвідчень людей, які пережили Голокост. Бажаючи, щоб ця справа не закінчилася разом із виходом фільму, Стівен заснував інститут, який вже багато років працює над розширенням способів збору, індексації та використання цих унікальних матеріалів.

У результаті унікальна база об'єднала 55 тисяч відеосвідчень, 65 країн, 43 мови і 16 мільйонів користувачів на рік!

І тут не тільки про перегляд цих свідчень, але й про створення артпродуктів, програми лідерства для підлітків і глибокі тренінги для вчительства, про доповнену реальність і туризм.

"Мене вразили дві програми: IWitness і IWalk. Перша - величезний розумний портал, який за допомогою відеосвідчень дозволяє педагогам створювати абсолютно нові інтегровані уроки, а дітям - робити власні фільми і замислюватися над складними питаннями. Портал перекладений українською, відео, які відносяться до території України, було зібрано по всьому світу і різними мовами, усі субтитровано українською. Є розділи як Холокосту, так і Голодомору.

IWalk - онлайн-застосунок, який поєднує локації, відеосвідчення й технології 21 століття. Унікальну можливість показати дітям рідне місто з іншого боку вже мають київські вчителі і скоро отримають чернівецькі. Застосунок також перекладено українською і постійно розширюється."

Усі деталі використання цих інструментів можна буде дізнатися на орієнтаційному вебінарі до Всесвітнього Дня Гідності в Україні.

Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page