top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

У Дніпрі відбувся перший Шкільний дебатний турнір за методикою "Jugend debattiert"

22 жовтня на базі Дніпровського Міського юридичного ліцею було відіграно два дебатні турніри. Тема виявилася доволі непростою – ''Чи потрібно ввести в Україні платне навчання в старшій школ''.

Серед суддів були випускники юридичного ліцею – колишні дебатери Жушман І., Хвостик О., Мягких А., які впродовж останнього місяця знайомилися з новим німецьким форматом. Окрім них до судейської колегії ввійшли викладач історії та правознавства СЗШ № 123 Кучеренко Т. і доцент кафедри педагогіки ДНУ ім. О. Гончара Нетьосов С. Усі коментарі членів журі були грамотно побудовані та мали толерантний характер.

Учасники/-ці – дебютанти показали непогану обізнаність у темі, вміння аргументувати, слухати та чути опонента/-ку, вчасно реагувати на аргументи протилежної команди. Не дивлячись на те, що жеребкування поєднало в командах інколи незнайомих між собою учнів/-иць, усі працювали дружньо та натхненно.

У двох підгрупах перемогли 9-класники/-ці Орлова Ж. та Білоусов Е. Блискуче виступили дівчата школи № 123 Танцюра Х., Лобода Д., Поденко К. Найкращими серед учнів/-иць школи № 55 були Жигаліна Д., Носирєв М., Богомаз Н.

Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page