top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Олександр Елькін відвідав США за програмою "Open World"

Для натхненника освітнього руху EdCamp в Україні велика честь бути номінованим та успішно пройти конкурс на участь в елітній програмі Американського конгресу "Open World" ("Відкритий світ").

Програма була заснована Конгресом США в 1999 році і покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами. За цей час понад 3000 лідерів і лідерок із різних сфер суспільства взяли участь у насичених і ефективних візитах до різних міст Америки, наприклад цього разу українська делегація відвідала Вашингтон і Лоуренс.

У більшості випадків делегати/-ки зупиняються в американських родинах, що дозволяє їм ближче познайомитися з повсякденним і громадським життям американців. Приймаючі родини у свою чергу одержують можливість довідатися про Україну «з перших вуст» - від людей, що формують її новий вигляд.

Експертки й експерти, а також учителі й учительки на Третю міжнародну (не)конференцію Edcamp Ukraine 2017, книги, корисні контакти, надзвичайні перспективи співробітництва між українським й американськими школами і громадськими організаціями - це не все, що Олександр Елькін везе до України!

Більш детальну інформацію про програму можна отримати за адресою www.openworld.gov.

Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page