top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Як привчати дітей до благодійності?

Щодня авторський колектив працює над розробкою методичного посібника-путівника «Урок доброти: поради та ідеї на навчальний рік», щоб Ви змогли вже восени побачити його!

Ця ініціатива реалізується EdCamp Ukraine, спільно з Щедрий Вівторок та Zagoriy Foundation.

Але пропонуємо провести цей час «очікування» з користю! Нумо дізнаємося поради від #ЩедрийВівторокДіти, як привчити дітей до благодійності. 🖐Діти можуть волонтерити в притулку, піклуватися про природу, допомагати самотнім — добрі справи починаються вже з корисних справ для них самих. Вік — не важливий, важливий спосіб і те, як Ви доносите інформацію. Не ускладнюйте питання, які можна пояснити дітям простими словами. Наприклад, якщо дорослі розуміють, чому деякі люди потребують допомоги, дітям варто пояснити, чому люди опинилися в скрутному становищі та чому ми допомагаємо.

🖐 Різний вік передбачає різний підхід до питання. Починати варто з пояснення дитині, що таке добро та зло, які речі робити не можна, а які, навпаки, варто робити частіше. Далі вже переходити на власний приклад корисних та добрих справ: піклування про навколишнє середовище, ініціювання активностей у школі та інше.

🖐 Найкращий спосіб привчати дітей до добрих справ — надихати їх власним прикладом. Він завжди ефективніший за будь-які слова та пояснення. Для дітей батьки є прикладом для наслідування, тому вчинки — найкращий спосіб привчати дітей до добрих справ. Почніть у першу чергу з себе.

🖐 Кожна родина має свої традиції на свята, вихідні чи відпустки. Це будує свою культуру в родині, зближує родичів та створює спільні спогади. Але чи можуть бути традиції добрих справ? Звісно ж! Волонтерство в притулку для тварин, прибирання прибудинкової території або власний марафон добрих справ — це все може стати вашою традицією. І тоді дитина формуватиме правильне уявлення про благодійність та свою участь у ній.

Comments


Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page