23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Підготовка експертів до проведення інституційного аудиту

Підготовка експертів до проведення інституційного аудиту за програмою підвищення кваліфікації «Підготовка експертного кола до проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти з урахуванням недискримінаційного підходу».


Відповідно до підписаного 15.09.2020 р. Меморандуму про співпрацю між Управлінням Державної служби якості освіти у Вінницькій області і ГО «ЕдКемп Україна» було розроблено ПРОГРАМУ ПІДВИЩЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «Підготовка експертного кола до проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти з урахуванням недискримінаційного підходу» для освітянської спільноти Вінницької області.

Ознайомитися із програмою можна за покликанням:

Програма-ППК-ДСЯО_Вінницька_область
.pdf
Download PDF • 568KB


Відповідно до підписаного 13.11.2020 р. Меморандуму про співпрацю між Управлінням Державної служби якості освіти у Донецькій області і ГО «ЕдКемп Україна» було розроблено ПРОГРАМУ ПІДВИЩЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «Підготовка експертного кола до проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти з урахуванням недискримінаційного підходу» для освітянської спільноти Донецької області.

Ознайомитися із програмою можна за покликанням:

Програма-ППК-ДСЯО_Донецька_область
.pdf
Download PDF • 568KB


Відповідно до підписаного 13.11.2020 р. Меморандуму про співпрацю між Управлінням Державної служби якості освіти у Житомирській області і ГО «ЕдКемп Україна» було розроблено ПРОГРАМУ ПІДВИЩЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «Підготовка експертного кола до проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти з урахуванням недискримінаційного підходу» для освітянської спільноти Житомирської області.

Ознайомитися із програмою можна за покликанням:

Програма-ППК-ДСЯО_Житомирська_область
.pd
Download PD • 568KB


Відповідно до підписаного 13.11.2020 р. Мем