top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

ППК «ТРЕНІНГ «КУЛЬТУРА Й ПРАКТИКА ВИКЛАДАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ: ПОРАДИ, ВПРАВИ, СИМУЛЯЦІЙНІ ІГРИ»

Програма підвищення кваліфікації «ТРЕНІНГ «КУЛЬТУРА Й ПРАКТИКА ВИКЛАДАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ: ПОРАДИ, ВПРАВИ, СИМУЛЯЦІЙНІ ІГРИ» ЗА ПРОЄКТОМ

«SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини» Громадська організація «ЕдКемп Україна» і німецька громадська організація «CRISP» у партнерстві з Європейським Союзом реалізовують проєкт «SIMSCHOOL – СИМУЛЯЦІЙНІ ІГРИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ» (SIMschool – Teaching Human Rights with Simulation Games). ПРО ПРОЄКТ Мета – надати для застосування у вивченні прав людини у закладах освіти методику розробки й використання симуляційних офлайн-ігор. ТРЕНЕРСЬКА КОМАНДА Марія Гриньова – тренерка з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, методистка кафедри освітньої політики, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», м. Одеса. Наталія Понежа – заступниця директора з навчально-виховної роботи, учителька історії Першотравенського ліцею № 2 Першотравенської міської ради, Дніпропетровська область. Формат навчання: онлайн (платформа ZOOM)* Елементи програми:


День 1

8 жовтня 2021 р. (3 год.) Привітання. Знайомство з програмою заходу. Організаційні питання

Презентація проєкту та посібника «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри»

Практичний модуль. Підготовчі вправи до симуляційних ігор. Тематичні блоки «Вступ до прав людини», «Недискримінація», «Принцип участі»

Практичний модуль. Підготовчі вправи до симуляційних ігор. Тематичні блоки «Вступ до прав людини», «Недискримінація», «Принцип участі» (продовження)

Підсумок першого дня. Рефлексія

День 2

12 жовтня 2021 р. (3 год) Привітання. Знайомство з програмою заходу. Організаційні питання

Практичний модуль. Симуляційна гра «Правила школи»

Дискусія у колі «Симуляційна гра: Що? Яким чином? Для чого?»

Презентація симуляційної гри «Безводів»

Підсумок другого дня та тренінгу в цілому. Рефлексія Ознайомтесь з повною Програмою підвищення кваліфікації:

Програма ППК Крісп ЦПР
.pdf
Скачать PDF • 2.08MB

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників «ТРЕНІНГ ЗА ПРОЄКТОМ «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини»» ГО «ЕдКемп Україна» видає сертифікат про підвищення кваліфікації – документ, що засвідчує результати навчання педагогічного / науково-педагогічного працівника за програмою підвищення кваліфікації, має унікальний реєстраційний номер, засвідчується підписом / підписами уповноважених осіб і печаткою (за використання) та видається тільки тим учасникам й учасницям, які заповнили підсумкову рефлексійну форму, та аналіз чиїх відповідей засвідчив високий рівень. Сертифікат про підвищення кваліфікації містить таку інформацію: унікальний реєстраційний номер (обліковий запис), прізвище, ім‘я та по батькові (у разі наявності) особи, яка брала участь; тема (напрям, найменування), обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та кредитах ЄКТС; дата та місце видачі; опис досягнутих результатів навчання; повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації – громадська організація «ЕдКемп Україна».

Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Тренінг за проєктом «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини»» буде оприлюднено на вебсайті http://www.edcamp.org.ua не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.

TSS-2021-certificate
.xlsx
Скачать XLSX • 35KB

Comentários


Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page