top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

ППК «РОЗРОБКА Й АПРОБАЦІЯ МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА-ПУТІВНИКА «УРОКИ ДОБРОТИ»

ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «РОЗРОБКА Й АПРОБАЦІЯ МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА-ПУТІВНИКА «УРОКИ ДОБРОТИ: ПОРАДИ ТА ІДЕЇ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК» червень – листопад 2021 р.


Громадська організація «ЕдКемп Україна» спільно з ініціативою #ЩедрийВівторокДіти, яка реалізується Zagoriy Foundation ОГОЛОШУЮТЬ ПРИЙОМ ЗАЯВОК

на участь у розробці, апробації та популяризації методичного посібника-путівника «Уроки доброти: поради та ідеї на навчальний рік», який міститиме практичні рекомендації щодо проведення благодійних ініціатив та проєктної діяльності з підтримки добрих справ у школах з урахуванням змісту освіти, свят та знакових подій протягом року.


ПРО ПРОЄКТ


В Україні розвивається практика волонтерства та доброчинності. Однак наразі відсутня стала системна практика благодійності в системі освіті: часто доброчинство здійснюється спорадично, через одноразові події та має вигляд лише збору коштів чи придбання подарунків. Натомість не мають поширення проєктні методи благодійності чи підхід, коли з людьми вразливих груп проводять час, допомагають їм отримувати нові навички, надають емоційну підтримку тощо.


Мета ініціативи – розвивати культуру благодійності та бажання робити добрі справи серед дітей та молоді системну підтримку ініціатив добрих справ та інтеграцію культури доброчинства до навчально-методичної діяльності освітян.


Тривалість проєкту: червень – листопад 2021 рік.


ЕЛЕМЕНТИ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:


1. Настановчий вебінар щодо створення та імплементації путівника «Уроки доброти: поради та ідеї на навчальний рік» (08 червня 2021 р., онлайн, 2 години).

2. Фаза розробки – створення текстового компоненту посібника: «Календар доброти», «Форми благодійної діяльності», «Історії про благодійність», «Вступний текст до посібника», «Організації, які допомагають» для використання інструментів з формування культури благодійності в освітньому процесі 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти (червень-липень 2021 р., самостійна і групова робота, 12 годин).

3. Фаза апробації:

3.1. Орієнтаційний вебінар з презентації посібника серед дітей, молоді, батьківства, педагогів (06 жовтня 2021 р., онлайн, 1 година).

3.2. Проведення обговорень / апробацій путівника «Уроки доброти: поради та ідеї на навчальний рік» серед дітей, молоді, батьківства, педагогів із презентацією посібника і застосування вправ, завдань з нього (листопад 2021 р., 3 години).

Програма ППК Розробка і апробація посібника «Уроки доброти» 2021
.pdf
Download PDF • 346KB


ТРЕНЕРСЬКА КОМАНДА


Олена МАСАЛІТІНА – віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», кандидатка філологічних наук, доцентка, м. Харків

Марія МУРАДХАНЯН – грантова та програмна менеджерка Zagoriy Foundation, координаторка #ЩедрийВівторокДіти, м. Київ


За результатами проходження програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Розробка й апробація методичного посібника-путівника «Уроки доброти: поради та ідеї на навчальний рік» ГО «ЕдКемп Україна» видає сертифікат про підвищення кваліфікації – документ, що засвідчує результати навчання педагогічного / науково-педагогічного працівника за програмою підвищення кваліфікації, має унікальний реєстраційний номер, засвідчується підписом / підписами уповноважених осіб і печаткою (за використання) та видається тільки тим учасникам й учасницям, які заповнили підсумкову рефлексійну форму, та аналіз чиїх відповідей засвідчив високий рівень.


Сертифікат про підвищення кваліфікації містить таку інформацію: унікальний реєстраційний номер (обліковий запис), прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) особи, яка брала участь; тема (напрям, найменування), обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та кредитах ЄКТС; дата та місце видачі; опис досягнутих результатів навчання; повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації – громадська організація «ЕдКемп Україна».


Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Розробка й апробація методичного посібника-путівника «Уроки доброти: поради та ідеї на навчальний рік» буде оприлюднено на вебсайті http://www.edcamp.org.ua не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.

Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page