top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

ППК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ «ТРЕНІНГИ З ІМПЛЕМЕНТАЦІЄЮ ІНСТРУМЕНТІВ З ОСВІТИ З ПРАВ ЛЮДИНИ»

ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ «ТРЕНІНГИ З ІМПЛЕМЕНТАЦІЄЮ ІНСТРУМЕНТІВ З ОСВІТИ З ПРАВ ЛЮДИНИ за проєктом «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини» Громадська організація «ЕдКемп Україна» і німецька громадська організація «CRISP» у партнерстві з Європейським Союзом реалізовують проєкт «SIMSCHOOL – СИМУЛЯЦІЙНІ ІГРИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ» (SIMschool – Teaching Human Rights with Simulation Games). ПРО ПРОЄКТ


Мета – надати для застосування у вивченні прав людини у закладах освіти методику розробки й використання симуляційних офлайн-ігор. Тривалість проєкту – 2020-2021 рік. Елементи програми:


1. Тренінг з підготовки тренерок / тренерів ToT1 «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини» (24 – 27 лютого 2020 р., місто Харків, готель «Мир», 22,5 години).

2. Фаза розробки – створення теоретичної частини методичної збірки щодо використання інструментів з освіти з прав людини в освітньому процесі 5-11 класів закладів загальної середньої освіти (березень-квітень 2020 р., самостійна робота, 12 годин).

3. Тренінг з підготовки тренерок / тренерів ToT2 (частина 1) «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини» (онлайн-формат, 25 – 26 червня 2020 р., 6 годин).

4. Фаза тестування – доопрацювання симуляційних ігор і вправ, організація і проведення перших апробацій інструментів з освіти з прав людини з учнівством 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти (червень-липень 2020 р., самостійна робота, 12 годин).

5. Тренінг з підготовки тренерок / тренерів ToT2 (частина 2) «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини»

(16 – 19 серпня 2020 р., місто Київ, готель «Зелений мис», 18 годин).

6. Фаза імплементації:

6.1. Підготовка до проведення «круглих столів» і воркшопів із презентацією посібника «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри» (лютий-квітень 2021 р., 3,5 години).

6.2. Орієнтаційний вебінар з організаційних та методичних питань проведення «круглих столів» і воркшопів із презентацією посібника «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри» (онлайн, 03 березня 2021 р., 2 години).

6.3. Проведення «круглих столів» і воркшопів із презентацією посібника «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри» (березень-квітень 2021 р., 3,5 години).


ТРЕНЕРСЬКА КОМАНДА


Анастасія ГАЛИКО – асистентка ГО «CRISP», м. Берлін (Німеччина)

Флоріан ДУНКЕЛЬ – директор ГО «CRISP», м. Берлін (Німеччина)

Олександр ЕЛЬКІН – голова Ради ГО «ЕдКемп Україна», кандидат технічних наук, м. Харків

Олег МАРУЩЕНКО – соціолог і координатор антидискримінаційного напрямку ГО «ЕдКемп Україна», кандидат соціологічних наук, доцент, м. Харків

Олена МАСАЛІТІНА – віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», кандидатка філологічних наук, доцентка, м. Харків

Катерина ПАВЛОВА – координаторка проєктів ГО «CRISP», м. Берлін (Німеччина).


За результатами проходження програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Тренінги з імплементацією інструментів з освіти з прав людини «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини»» ГО «ЕдКемп Україна» видає сертифікат про підвищення кваліфікації – документ, що засвідчує результати навчання педагогічного / науково-педагогічного працівника за програмою підвищення кваліфікації, має унікальний реєстраційний номер, засвідчується підписом / підписами уповноважених осіб і печаткою (за використання) та видається тільки тим учасникам й учасницям, які заповнили підсумкову рефлексійну форму, та аналіз чиїх відповідей засвідчив високий рівень.

Програма ППК SIMschool
.pdf
Download PDF • 999KB

Сертифікат про підвищення кваліфікації містить таку інформацію: унікальний реєстраційний номер (обліковий запис), прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) особи, яка брала участь; тема (напрям, найменування), обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та кредитах ЄКТС; дата та місце видачі; опис досягнутих результатів навчання; повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації – громадська організація «ЕдКемп Україна».

Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Тренінги з імплементацією інструментів з освіти з прав людини «SIMSCHOOL – симуляційні ігри для вивчення прав людини»» буде оприлюднено на вебсайті http://www.edcamp.org.ua не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.

TISS-2021-certificate
.xlsx
Download XLSX • 35KB


Kommentare


Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page