top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Очікуйте на методичну збірку «Культура й практика викладання прав людини»

Вже зовсім скоро світ побачить довгоочікувана методична збірка «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри» Збірка підготовлена за результатами проєкту «SIMschool – симуляційні ігри для вивчення прав людини», що реалізується німецькою громадською організацією «CRISP» (CRISP - Conflict Simulation) і ГО «ЕдКемп Україна» у партнерстві з Європейським Союзом (European Union in Ukraine).Методична збірка розроблена для використання в освітньому процесі для 5–11 класів.

А що ж всередині ? Посібник містить 3 розділи і спеціальні друковані додатки. Перша частина посібника містить теоретичні засади з прав людини.

Усі вправи другого розділу мають віднесеність до віку та одного з трьох тематичних блоків: вступ до прав людини, недискримінація, принцип участі.

Третій розділ включає дві симуляційні гри — «Правила школи» і «Безводів».

Унікальність посібника полягає в тому, що друкована версія містить блок спеціально підготовленого набору роздаткового матеріалу — картки і додатки, які можна застосовувати під час практичної діяльності з учнівством.

І ще одне, надзвичайно важливе Посібник містить рекомендації щодо адаптації інструментарію до онлайнового чи змішаного формату, що дуже актуально у часи карантинних обмежень.

Посібник буде цікавий педагогам, студентству педагогічних спеціальностей та громадським організаціям, які працюють у сфері освіти. Нагадуємо, що найбільш активні учасниці й учасники «круглих столів» і воркшопів з презентації посібника «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри» зможуть отримати посібник у подарунок, тож зареєструйтеся на захід у своєму місті за покликанням http://bit.ly/workshopsimschooledcamp2021.
Comments


Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page