top of page

23 і 24 червня 2015 р.

EdCamp Ukraine логотип

м. Харків, Культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська, 46

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Лого EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! 

Антидискримінаційна експертиза. Тренінги для авторських колективів та видавництв

Два дні у живому спілкуванні та один в онлайні — EdCamp Ukraine разом із Фонд ООН у галузі народонаселення провели тренінг для авторських колективів та видавництв із різних куточків країни, аби підготувати їх до видання недискримінаційного освітнього контенту.


Аби навчання було більш продуктивним, тренерське коло проаналізувало підручники видавництва «Ранок» та обрало з них позитивні та негативні приклади для тренінгу 📚


Загалом там взаємодіяли 49 творців та творчинь: чверть з них приїхали з інших регіонів.


📢 «Я не знав ані якихось болючих точок, ані граней цієї проблеми, а тут для себе картина прояснилася, структурувалася. Мені дуже сподобалася вправа з прикладами дискримінації у підручниках, як не треба робити, а також лекція про мову без дискримінації. З одного боку, я знав, що українська мова стрімко розвивається, але не уявляв, наскільки повернення фемінітивів її урізноманітнює. До того ж цей розвиток дозволяє збагатити концептуальну картину світу будь-якої людини», — розповів Ігор Ненашев, для якого це був перший досвід антидискримінаційного навчання.


Докладніше — в матеріалі Накипіло за покликанням.


Дякуємо за співпрацю Фонду ООН у галузі народонаселення — UNFPA та його проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується за підтримки Швеції та Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, видавництву «Ранок», гендерному інформаційно-аналітичному центру «КРОНА».


Агенція Продюсування Освіти
EdCamp Ukraine | E-mail
EdCamp Ukraine | Facebook
EdCamp Ukraine | Twitter
EdCamp Ukraine | YouTube

Хештег #EdCampUkraine

© 2015-2019, Громадська організація «ЕдКемп Україна»

bottom of page